Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri

Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmetlerimize bodrum eşya depolama hizmetleri olarak bir yenisini daha ekliyoruz. Eşyalarınıza artık veda etmenize gerek kalmayacak. Taşınma nedeni ile fazla gelen eşyalarınızı ya da ofis evraklarınızı güvenli bir noktada güvenle saklıyoruz. Depolama hizmetimizde sunduğumuz hijyenik ve 7/24 güvenlikli alanlarda, her kategoride eşyalarınızı özenle saklıyoruz. Emanet olan eşyalarınıza dilediğiniz süreç boyunca sahip çıkıyor ve talep ettiğinizde teslim ediyoruz.

Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri Hakkında Kısa Bilgi

Depolama hizmeti her fazla eşyanın ihtiyaç duyduğu, bireylerin güvenle eşyalarını saklayabildiği hizmetler arasındadır. Geleneksel eşya saklama yöntemleri genellikle evlerin bodrum katında ya da eşyaların zarar göreceği açık alanlarda saklanırdı. Eşyaların kısa sürede küflenmesi, ıslanması ve zarar görmesi kaçınılmaz bir durumdu. Depolama hizmetimizle hijyenik, kuru ve daha geniş odalarda saklama imkânı sunuyoruz.

Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri

Bodrum Eşya Depolama Hizmetlerinin Faydaları Nelerdir?

Depolama hizmeti tüm eşya türleri için avantajlı bir hizmet sunar. Elektronik, antika, sanat eseri, dosya ve mobilyaların saklanması gereken ortamda nem olmamalı, eşyalar baskı altında yerleştirilmemelidir. Biz, depolama hizmetinde öncelikle eşyalarınızı kategorize ediyor, önemli eşyalarınız için ayrı bölmeler sunuyoruz. Dilediğiniz süre boyunca kalan eşyalarınızı havalandırıyor ve ilaçlama ile hijyenini sürekli sağlıyoruz. Depolama alanlarımızda bulunan 7/24 güvenlik sistemimiz ile özenle koruyoruz. Eşyalarda yanıcı olan tehlikeli maddeleri depolamıyoruz. Depolama hizmeti sayesinde aile yadigârı eşyalarınızı, önemli evraklarınızı, yüksek bütçeli ekipmanlarınızı gözden çıkarmanıza gerek kalmıyor.

Nasıl Yapıyoruz?

Sizlere depolama hizmetimizi sunarken öncelikle hangi eşyalarınızı depolamak istediğiniz hakkında bilgi alıyoruz. Eşyalarınızın büyüklüğü ve niteliği hangi depolama alanında muhafaza edeceğimizi belirleyen faktörlerdir. Niteliğine uygun olarak özenle ambalajlanan eşyalarınızı depolarımıza yerleştiriyoruz. Tüm depolama alanımız, kişiye özel olarak farklı bölmelerden oluşuyor. Size ait olan depo odasının güvenliği adına kilitliyor ve belirli periyotlarda havalandırma işlemini yapıyoruz. Özenle yerleştirdiğimiz eşyaların birbiriyle temasını önlüyoruz ve hasar almaması adına büyük titizlikle çalışıyoruz. Depolama alanlarımızda farklı nitelikte birçok eşya bulunuyor.

Yılların depolama tecrübesiyle güvenle teslim ettiğiniz eşyaları bizlerle iletişime geçerek teslim alabiliyorsunuz. Dilerseniz taşımacılık hizmetimizle yeni evinize ya da ofisinize eşyalarınızı talep edebiliyorsunuz. Kurum, hastane, ev, ofis gibi birçok alanda fazla olan eşyalarınızı gözden çıkartmadan saklamanıza yardımcı oluyoruz. Bazı eşyaların sizin için manevi değerinin olduğunun farkındayız. Yüksek bütçeli bazı ekipmanlar için depolama hizmeti bazen çok ciddi zararların önüne geçebiliyor. Bazen yurt dışı seyahatiniz ya da kısa süreli taşınma sebebi ile eşyalarınızın güvende olmasını ve hırsızlık olaylarının önüne geçmek isteyebilirsiniz. Sebebi her ne olursa olsun emanet bırakacağınız eşyalarınızın güvenli yerde olduğunu biliyor olmanız içinizi rahatlatacak.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her işi profesyoneline bırakmak doğru seçim olur. Biz, profesyonel ekip ve ekipmanımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Son teknolojik güvenlik sistemlerini depolarımızda, araçlarımızda ve taşıma hizmetimizde kullanarak taşınma işinizi kolaylaştırıyoruz. Taşımacılık sektöründe eşyalarınızın zarar görmesi sizin taşınma korkunuzu büyütüyor olabilir. Geçmişten yaşanan talihsiz tecrübelerinizden kurtulmanın zamanı geldi. Eşyalarınızın güvenle taşınması, demonte edilmesi, ambalajlanması, montajı, depolanması ve anahtar teslimi bizim işimiz ve siz bu süreçte keyifle yeni yerinizi keşfe çıkacaksınız.

Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri

Bodrum Eşya Depolama Hizmetleri Fiyatları

Bodrum eşya depolama hizmetleri olarak sizlere her zaman yüksek kalite, güvenli taşıma ve depolama hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hizmet fiyatımızı belirlerken, ihtiyaçlarınızı ve ekonominizi göz önünde bulunduruyoruz. Fiyatı belirleyici faktörlerimiz arasında; eşya büyüklüğü, taşımacılık asansör hizmeti, ambalaj, paketleme, mesafe, taşınacak kat, depolama gibi birçok etken bulunuyor.

Tüm bu etkenleri göz önünde bulunduruyor ve eşyalarınızı öncelikle güvenli olarak taşımak için gerekli hazırlığı yapıyoruz. Hizmetlerimizi olması gereken bir uygulama olarak görüp, yüksek ekstra maliyetlerle bütçenizi sarsmıyoruz. Bizimle +90 507 038 32 30 numaramızdan iletişime geçebilir, Bodrum nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı ve güncel bilgi alabilirsiniz. Nakliyat konusunda fiyatlandırma belirlemek güvenli bir yöntem değildir. Taşınacak mesafe ve eşyanıza uygun taşıma araçlarımızın belirlenmesi önemlidir. Bu nedenle uygun fiyat sonrası ekstra fiyatlarla sizlere ek maliyetler çıkarmıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde aklınızda bulunan tüm soruları cevaplıyoruz ve sizleri taşıma esnasında zor durumda bırakmıyoruz. Taşımacılık hizmetinde aile bilinciyle sizlerle çalışıyoruz ve en mutlu günlerinizde her zaman yanınızda oluyoruz.

Siz de Bodrum evden eve nakliyat, şehiriçi taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, ofis & büro taşımacılığı, asansör kiralama, depolama hizmeti vb. bir çok hizmet için bizimle +90 507 038 32 30 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir