Bodrum Asansör Kiralama

Bodrum Asansör Kiralama

Taşınmanın zor olmadığı, aklınızın kalmadığı, eşyalarınızın güvenle teslim edilirken kahvenizi yudumladığınız, Bodrum asansör kiralama hizmeti sunuyoruz. Sizin yerinize her şeyi düşünüyor ve yeni bir yere taşınmanın zahmetini üzerinizden alıyor, keyfini sizlere bırakıyoruz. İş yeri, ofis, kurum ve ev gibi birçok taşınması gereken alanlara özel ayrı Bodrum nakliye hizmetimizi sunuyoruz.

Bodrum Asansör Kiralama Hakkında Kısa Bilgi

Asansör kiralama, çok katlı yapılar için en avantajlı alternatiftir. Eski yapılarda bulunan bazı ölçülerin eşyaların taşınmasına müsaade etmemesi asansör sistemine olan ihtiyacı artırmıştır. Birçok apartman, bina ve site yönetimi eşya taşıma konusunda hassas olup, taşıma sırasında oluşacak hasarları en aza indirmek adına asansör sistemini zorunlu tutmuştur. Asansör sistemi ile eşyalarınız pencereden kolaylıkla istenilen kata alınır, taşınma süresi kısalır.

Bodrum Asansör Kiralama Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Asansör kiralama hizmetimizi sadece müşterilerimize değil birçok nakliye firmasına da sunabiliyoruz. Taşımacılık artık teknolojiye ayak uydurması zorunlu alanlar arasındadır. Biz her zaman son teknolojik gelişmeleri takip ediyor, taşımacılık alanına katkı sağlıyoruz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ve büyük eşyalarınızın zarar görmeden evinize girmesini sağlayan asansör hizmetimiz eşyalarınızın güvenliğini koruyor. Asansör kiralama hizmetimiz ile ev dekorasyonunuz taşınma esnasında zarar görmüyor. En fazla yaşanan sorunlar arasında taşınma sırasında duvarların boyasının çıkması, evinizin zemininde yaşanan çizilmeler ve kapıların zarar görmesidir. Biz asansör hizmetimiz ile tüm sorunlara çözüm buluyoruz.

Bodrum Asansör Kiralama

Nasıl Yapıyoruz?

Asansör sistemimiz çok katlı binalara uygun olarak ray uzunluğuna sahiptir. 20–25 kata kadar çıkan bu ray sisteme eşyalar yerleştirilir. Asansör sistemi kullanmanız için öncelikle pencere ya da balkonun müsait olup olmadığı kontrol edilir. Uygun olmaması halinde elbette farklı çözümlerimiz vardır. Asansör sisteminin bulunacağı alanda elektrik telleri ya da sorun yaratacak unsurların olmaması önceliğimizdir.

Eşyaların balkon ya da pencereden girişi mümkün ise taşıma işlemimiz başlar. Pencerenin ya da balkonun uygun olmaması halinde en uygun pencere tarafımızdan sökülür ve eşyalarınız içeri taşınır. Pencere sökme işlemi tüm yöntemlerin tükendiği durumlarda olabilir. Bir diğer yöntem ise pencereden alınabilen eşyaların dışında kalan büyük parçaların merdivenden ya da asansörden taşınmasıdır. Tamamen sizlerin de isteklerini göz önünde bulundurarak en kısa sürede eşyalarınızın güvenle evinize yerleşmesine destek oluyoruz.

Asansör hizmetimizle taşınmak zahmetli bir durum olmayacak. İşyeri, ofis ya da ev taşımacılığı dışında özenle yapmış olduğumuz birçok kurum taşımacılık hizmetimizde bulunuyor. Araçlarımızın 7/24 güvenliğe sahip olduğu, eşyalarınızın güvenle ambalajlandığı ve demonte ettiğimiz eşyaların yeni yerinizde montajının yapıldığı tam kapsamlı hizmet sunuyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İşimizi profesyonel yapacağımız ekip ve ekipmana sahibiz. Taşımacılık alanına daha profesyonel bakış açısı getirerek, kullanmış olduğumuz her ekipmanın teknolojik olmasına özen gösteriyoruz. Taşımanın yaşattığı zararları hem sizden hem de eşyalarınızdan tamamen kaldırıyoruz. Referanslarımız, taşımacılık alanında verdiğimiz çeşitli hizmetler ile taşınma öncesi ve sonrası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Depolama hizmetinden taşımacılığa, asansör hizmetinden paketlemeye kadar birçok işlemi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Sizlere rahat edeceğiniz çözümler sunuyoruz. Eşyalarınızın kapasitesi bizim için önemli değil, taşınacağınız yeni evinizin ya da işyerinizin uzakta olmasını dert etmeyin. Sizlerle çıktığımız bu yolda yeni yerinize birlikte geliyor, bu zahmetli süreci kolay şekilde atlatmanızı sağlıyoruz.

Bodrum Asansör Kiralama

Bodrum Asansör Kiralama Fiyatları

Bodrum asansör kiralama hizmetimizden yararlanmanız için taşınacak eşyaların kapasitesi, büyüklüğü, alınacak nokta ve gidecek mesafe, kaçıncı kata çıkacağı gibi birden fazla faktör değerlendirilir. İşinde uzman ekibimiz ile sizlere en uygun fiyatı kaliteli hizmet ile sunma gayreti içerisindeyiz. Bu nedenle her hizmetimizde önceliğimiz sizin mutluluğunuzdur. Asansör kiralama taşımacılık hizmetimize dâhil değildir. Taşınması gereken alan için ek hizmetlerimiz arasında yer alır. Fiyatlandırmada en yüksek katlara kadar taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Ön keşif yapabilmemiz adına müşteri hizmetlerimiz tarafından bazı sorular tarafınıza sorulur ve en makul fiyatlandırma yapılır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamız adına bizlere ulaşabileceğiniz iletişim numaramız olan +90 507 038 32 30 hattı arayarak dilediğiniz konuda destek talep edebilirsiniz. Ek hizmetlerimizden yararlanarak yeni yerinize fazla gelen eşyalarınızı depolarımızda saklayabiliyoruz. Yüksek katlı binaya taşınırken site yönetimi ile sorun yaşamayacak, eşyalarınızı taşırken komşularınızla kötü bir başlangıç yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Bizimle +90 507 038 32 30 numaralı hattan hemen iletişime geçebilir Bodrum ve çevresinde asansör kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir